در طول سه دهه، تویوتا RAV4 انتخاب منطقی خانواده‌ها بوده است. راحت، کارآمد، قابل‌اطمینان و کاربردی. چیزی که کم‌تر ارائه می‌داد، جذابیت واقعی برای راننده بود. نسل ششم این روایت را تغییر می‌دهد. RAV4 GR Sport یک پلاگ‌این هیبرید است با خروجی سیستم که در کلاس خود پیشتاز محسوب می‌شود، شاسی تنظیم‌شدهٔ GR با ارتفاع کمتر و نرمی کمتر، ترمزهای بزرگ‌تر، فرمان متمرکز و کابینی که همچنان برای زندگی روزمره مناسب است. ما زمانی را با یک نمونهٔ اولیهٔ GR Sport گذراندیم تا نه فقط مشخصات فنی را بلکه تجربهٔ استفاده روزمره و جایگاه آن در میان رقبا را نیز بررسی کنیم.

نکات برجسته

  • پیشرانه: موتور چهارسیلندر 2.5 لیتر Dynamic Force همراه با سه موتور الکتریکی

  • توان سیستم: تا 324 اسب‌بخار، سیستم چهارچرخ محرک الکترونیکی به‌صورت استاندارد

  • جعبه‌دنده: eCVT با شبیه‌سازی دنده‌ها از طریق پدل‌ها

  • باتری: 22.7 کیلووات‌ساعت، برد الکتریکی اعلام‌شده حدود 48–52 مایل بستگی به تیپ و تایر دارد

  • شارژ AC: شارژر داخلی 7 کیلووات در GR Sport. شارژ سریع DC در برخی تیپ‌ها و بازارها موجود است، اما در GR Sport ارائه نشده است

  • عملکرد: 0 تا 60 مایل بر ساعت در تست اولیه با سرنشین در 5.47 ثانیه ثبت شد؛ در شرایط ایده‌آل احتمالاً نزدیک به 5.0 ثانیه خواهد بود

  • شتاب 0 تا 60 مایل در حالت تمام الکتریکی: حدود 8.9 ثانیه

  • ارجاعات EPA: حدود 41 mpg در شهر و 34 mpg در بزرگراه برای پیکربندی‌های مشابه. اعداد WLTP در اروپا ممکن است متفاوت باشند

  • ارتفاع و وضعیت سواری: GR Sport حدود 15 میلی‌متر پایین‌تر قرار می‌گیرد، همچنان در حدود 190 میلی‌متر فاصله از زمین دارد

  • ترمزها: دیسک‌های بزرگ‌تر در نسخه‌های PHEV، 12.9 اینچ جلو و 12.0 اینچ عقب

  • فضای بار: 33.6 فوت مکعب با صندلی‌ها بالا، 63.6 فوت مکعب با صندلی‌ها تا شده، زاپاس موقت زیر کف

  • قابلیت یدک‌کشی: GR Sport برای یدک‌کشی رتبه‌بندی نشده است. برخی تیپ‌های PHEV در بازارهای خاص ممکن است قابلیت داشته باشند

توضیح در مورد قیمت و دسترسی: قیمت نهایی در زمان نگارش اعلام نشده است. انتظار می‌رود مدل‌های هیبریدی معمولی ابتدا عرضه شوند و نسخه‌های PHEV از جمله GR Sport بسته به بازار اوایل 2026 هدف‌گذاری شوند.

نمای خارجی و تناسبات

GR Sport مأموریت خود را پنهان نمی‌کند. در جلو جلوپنجرهٔ بزرگ‌تر با طرح شبکه‌ای و نشان GR دیده می‌شود، دریچه‌های عملکردی برای خنک‌کاری و یک اسپلیتر پایینی برجسته‌تر وجود دارد. چراغ‌های پروژکتوری LED با دی‌لایت و راهنماهای LED از امکانات استاندارد این تیپ هستند. امضای بصری از مدل‌های اخیر GR وام گرفته شده اما همچنان به‌وضوح یک RAV4 قابل‌شناسایی است.

وضعیت ایستایی اهمیت دارد. تویوتا ارتفاع خودرو را 15 میلی‌متر کاهش داده، آفست چرخ‌ها را تنظیم کرده و رینگ‌های 20 اینچی با تایر 235/50 نصب کرده است. این تایرها ترکیب تابستانی عملکردی هستند که در آسفالت خشک و گرم دقت و پاسخ‌دهی بالایی ارائه می‌دهند و در اقلیم‌های سرد نیاز به مجموعهٔ زمستانی یا چهار فصل جداگانه مطرح می‌شود. طول کلی 182.9 اینچ با فاصلهٔ محور 105.9 اینچ است، اما به دلیل سپرهای طولانی‌تر، GR Sport طولانی‌ترین نسخهٔ این خانواده جدید محسوب می‌شود.

در عقب، اسپویلر سقفی چندطبقه بولدترین نشانه‌ای است که تاکنون در یک RAV4 دیده‌ایم و گفته شده که نیروی داون‌فورس قابل‌توجهی اضافه می‌کند. چراغ‌های عقب تمام LED ظاهر تمیز و تاریکی دارند. خروجی اگزوز در دید پنهان شده که باعث مرتب‌تر شدن طراحی می‌شود هرچند از درامای بصری کم می‌کند. دو انتخاب عمدی دیگر نمای بیرونی را تکمیل می‌کنند: در این تیپ ریل سقف و سانروف وجود ندارد. هدف مدیریت وزن و پایین آوردن مرکز ثقل است تا تنها افزایش امکانات ظاهری.

شاسی، فرمان و ترمزها

تغییرات سخت‌افزاری فراتر از ظاهر هستند. کمک‌فنرهای مخصوص GR، ارتفاع پایین‌تر و کالیبراسیون دقیق‌تر فرمان حرکت بدنه را کاهش داده و پاسخ در ناحیهٔ مرکز فرمان را تیزتر می‌کنند. RAV4 همچنان به‌عنوان یک SUV نسبتا بلند است، بنابراین رول کاملاً حذف نشده، اما تفاوت نسبت به تیپ‌های نرم‌تر فوراً محسوس است.

ترمزها در نسخه‌های PHEV بزرگ‌تر شده‌اند: 12.9 اینچ جلو و 12.0 اینچ عقب، با کالیپرهای قرمز رنگ در GR Sport. طراحی تک‌پیستون شناور برای رانندگی روزمره و بیایدهای طولانی در جاده‌های کوهستانی هنگام استفادهٔ ترکیبی با بازسازی انرژی مناسب است. اگر به دنبال توقف‌های پیاپی با انرژی بالا هستید، سیستم چندپیستونه گاز بیشتری فراهم می‌آورد اما این موضوع خارج از محدودهٔ کاربردی روزمرهٔ GR Sport است.

تایرها اهمیت زیادی دارند. ترکیب تابستانی Dunlop SP Sport Maxx روی رینگ‌های 20 اینچی چسبندگی و ورود هندلینگ تیز ارائه می‌دهد. در باران شدید یا اقلیم‌های سرد، مالکین به تایرهای چهار فصل با کیفیت بالا یا مجموعه‌ای مخصوص زمستان نیاز خواهند داشت. با تایر مناسب، محور عقب الکتریکی و منطق کنترل کشش، GR Sport در همهٔ شرایط آب و هوایی شریک آرام و مطمئنی خواهد بود.

سیستم انتقال قدرت و عملکرد

زیر کاپوت، قوی‌ترین پلاگ-این هیبرید جریان اصلی تویوتا قرار دارد. موتور 2.5 لیتری تنفس طبیعی چهار سیلندر با سه موتور الکتریکی همراه شده است. دو موتور به جلو کمک می‌کنند و یک موتور پشتی اختصاصی در محور عقب، توزیع توان تمام‌چرخ متحرک آنی و بدون میل‌گاردان مکانیکی را فراهم می‌آورد. خروجی کل سیستم تا 324 اسب‌بخار اعلام شده است.

eCVT همچنان یک گیربکس هیبریدی با تقسیم سیاره‌ای است. پدل‌های پشت فرمان گام‌های شبیه‌سازی‌شده‌ای را ایجاد می‌کنند اگر بخواهید حس تعویض دندهٔ سنتی را در جاده‌های پیچ‌دار داشته باشید، اما این پدلها تبدیل به یک اتوماتیک چندسرعته واقعی نمی‌شوند. بهتر است از آن‌ها برای نگه داشتن دور موتور و کنترل میزان بازسازی انرژی استفاده کنید تا انتظار تعویض‌های تیز دنده را داشته باشید.

بستهٔ باتری 22.7 کیلووات‌ساعت مورد توجه است؛ برای این کلاس بزرگ به‌شمار می‌آید و برد الکتریکی اعلام‌شدهٔ 48–52 مایل را بسته به تیپ و تایر ممکن می‌سازد. مهم‌تر اینکه این پک توان کافی برای نگه‌داشتن خودرو در حالت EV حتی در مواردی که پدال گاز تا ته فشرده شده باشد، فراهم می‌کند. این موضوع رانندگی شهری، مسافت‌های کوتاه بزرگراهی و مسیرهای رفت‌وآمد صبحگاهی را به حرکتی سریع و کم‌صدا تبدیل می‌کند. افزون بر این، محور عقب الکتریکی امکان توزیع گشتاور و کنترل تراکشن بهتر را فراهم می‌آورد که در شرایط لغزنده یا هنگام عبور از پیچ‌ها مفید است.

عملکرد همان جایی است که GR Sport نشان خود را می‌دهد. در یک دور اولیه با سرنشین و در ارتفاع متوسط، شتاب 0 تا 60 مایل را در 5.47 ثانیه ثبت کردیم. در سطح دریا و هوای خنک‌تر و بدون سرنشین انتظار عددی نزدیک به 5.0 ثانیه می‌رود. شتاب 0 تا 60 در حالت صرفاً برقی حدود 8.9 ثانیه بود. شتاب‌گیری برای سبقت‌گیری در حالت هیبرید قوی است زیرا گشتاور الکتریکی فوراً پر می‌شود و موتور بنزینی توان پایدارتری فراهم می‌آورد.

صدای موتور آرام و کنترل‌شده باقی می‌ماند. خبری از نمایش پاپ و بانگ (صدای انفجار مصنوعی اگزوز) نیست؛ اگر دنبال درامای اگزوزی هستید این خودرو آن را ارائه نمی‌دهد. آنچه دریافت می‌کنید، شتاب قابل‌اطمینان و آرامش است که با مأموریت GR Sport برای عملکرد واقعی روزمره سازگار است.

مصرف و برد

ارجاعات شبیه EPA با ارقام 41 mpg در شهر و 34 mpg در بزرگراه برای مشخصات مرتبط، نشانگر هستند اما تضمین‌شده نیستند. چرخه‌های WLTP در اروپا معمولاً متفاوت‌اند. واقعیت بزرگ برای یک PHEV وابسته به نحوهٔ استفاده است: اگر شبانه خودرو را شارژ کنید، پک 22.7 کیلووات‌ساعتی اغلب رفت‌وآمدهای روزمره را تنها با برق پوشش می‌دهد. اگر روزهای طولانی بزرگراهی را بدون شارژ طی کنید، خودرو به یک هیبرید بسیار کارآمد تبدیل می‌شود. مدیریت شارژ و الگوی شارژ روزانه تأثیر چشمگیری بر کل مصرف سوخت و هزینهٔ مالکیت دارد.

برد کلی با پک پر و باک پر برای سفرهای دوردست مناسب است. نبود شارژ سریع DC در GR Sport تصمیمی آگاهانه است و بیشترین اهمیت را برای کسانی دارد که روی شارژ سریع موقعیتی در روزهای چندمرحله‌ای تکیه می‌کنند. برای اکثریتی که در خانه یا محل کار شارژ می‌کنند، شارژر AC 7 کیلووات همان عنصری است که مالکیت را شکل می‌دهد. همچنین باید توجه داشت که شرایط محیطی، شیب و دما می‌توانند برد الکتریکی واقعی را کاهش دهند، پس برنامه‌ریزی شارژ و انتخاب تایر مناسب برای حداکثر بهره‌وری مهم است.

کابین، ارگونومی و فناوری

در داخل، GR Sport به‌جای تزئینات روشن، روی هدفمند بودن تمرکز کرده است. کابین به رنگ مشکی با دوخت قرمز متضاد است. صندلی‌ها ترکیبی از SoftTex با تکه‌هایی از Brin Naub شبیه جیر دارند و نسبت به تیپ XSE حمایت جانبی بیشتری ارائه می‌دهند. تنظیم برقی صندلی برای راننده معمول است. صندلی جلو سمت سرنشین بسته به بازار ممکن است دستی باقی بماند. سیستم گرمایش سه‌مرحله‌ای و تهویه و قابلیت‌های حافظه بسته به پکیج و منطقه متفاوت است.

مواد به‌گونه‌ای به‌کار رفته‌اند که در نواحی تماس اهمیت دارند. مناطق لمسی نرم و دارای پد هستند، در حالی که بخش‌های بالایی داشبورد ممکن است از پلاستیک سخت‌تر ساخته شوند. امتیاز مثبت این است که سطوح در تماس زیاد کمتر از روکش پولیش پیانو بلک استفاده شده‌اند. تویوتا پدال‌های آلومینیومی GR را هم نصب کرده که کمی جذابیت بصری به فضای نسبتاً محافظه‌کار اضافه می‌کند. نبود سانروف فضای سر سخاوتمندانه‌ای را حفظ کرده است.

سیستم اطلاعاتی و نمایشگر راننده

سیستم 12.9 اینچی Audio Multimedia 2.0 تویوتا پاسخگو و شفاف است. Apple CarPlay و Android Auto بی‌سیم به‌سرعت متصل می‌شوند. ناوبری ابری داخلی کارآمد است، اما بسیاری از کاربران همچنان از نقشه‌های تلفن همراه به‌عنوان پیش‌فرض استفاده خواهند کرد. مجموعهٔ دوربین 360 درجه یکی از بزرگ‌ترین ارتقاءهای کاربردی است، با وضوح بالاتر، اسکن پیرامونی قابل چرخش و نمای کف شفاف که واقعا در پارک کنار جدول مفید است.

نمایشگر راننده چندین چیدمان ارائه می‌دهد: دو پیلو‌متر، تک پیلو‌متر، نمایش سرعت دیجیتال مینیمالیستی، نماهای کمک راننده، جریان انرژی و حتی یکپارچه‌سازی نقشه. حالت‌های رانندگی شامل Normal، Eco، Sport و Custom هستند. انتخاب‌های EV و HV کنار حالت‌های Trail و Snow قرار گرفته‌اند تا رفتار خودرو را متناسب با شرایط تنظیم کنید. کنترل تهویه هنوز کلیدها و ولوم‌های فیزیکی دارد که برای دستکش زمستانی و حفظ حافظهٔ عضلانی انتخاب درستی است.

ردیف دوم و فضای بار

سرنشینان عقب تکیه‌گاه‌های قابل تنظیم، دریچه‌های هوای اختصاصی و دو پورت USB-C دریافت می‌کنند. فضای پا کافی است و دو بزرگسال به‌راحتی جای می‌گیرند؛ یک نفر سوم برای مسیرهای کوتاه مناسب است. حجم بار برای یک PHEV سخاوتمندانه است چون پک باتری در زیر کف بخش میانی جاسازی شده است. کف‌ها کمی بالاتر از نمونهٔ غیرپلاگ‌این هستند، اما با خواباندن صندلی‌ها همچنان سطح بار تقریباً مسطحی به‌دست می‌آید و به‌طور حیاتی زاپاس موقت زیر کف قرار دارد.

ایمنی و سیستم‌های کمک راننده

Toyota Safety Sense به‌صورت استاندارد ارائه می‌شود و مجموعهٔ مورد انتظار را شامل می‌شود: کروز کنترل تطبیقی، حفظ خط با مرکزکنندهٔ خط، ترمز اضطراری خودکار با تشخیص عابر پیاده و دوچرخه‌سوار، سیستم هشدار نقطه‌کور و هشدار ترافیک عبوری از عقب با ترمزگیری. آینهٔ دیجیتال عقب در این تیپ تضمین‌شده نیست. البته دوربین 360 درجه و سنسورهای پارک کردن مانور در محیط شهری را آسان می‌کنند. امتیازات Euro NCAP زمانی منتشر خواهند شد که نسخهٔ اروپایی مورد آزمایش قرار گیرد. گذشته نشان داده که RAV4 در تست‌های ساختاری و ایمنی فعال عملکرد خوبی داشته است.

شارژ و نکات مالکیت

شارژر داخلی AC به توان 7 کیلووات در GR Sport پک را از خالی تا پر در حدود سه و نیم ساعت روی یک wallbox معمولی خانگی پر می‌کند. این نقطهٔ عطف مالکیت است. اگر بتوانید در خانه یا محل کار به‌طور منظم شارژ کنید، از حالت EV برای بیشتر مسافت‌های شهری استفاده خواهید کرد و در سفرهای طولانی‌تر با آرامش به حالت هیبرید باز می‌گردید. اگر امکان شارژ منظم نداشته باشید، همچنان از عملکرد قوی و کارایی هیبریدی لذت خواهید برد، اما مزیت اصلی یک PHEV را از دست می‌دهید.

نکات عملی برای مالکین

  • یک مدار اختصاصی 32 آمپر نصب کنید و از یک wallbox با کیفیت 7.4 یا 11 کیلووات استفاده کنید.

  • در روزهای بسیار گرم یا خیلی سرد، کابین را در هنگام اتصال به شارژر پیش‌شرطی کنید تا برد EV حفظ شود.

  • از نگهداری طولانی‌مدت خودرو با شارژ 100 درصد یا نزدیک صفر درصد خودداری کنید.

  • رینگ‌ها و تایرهای 20 اینچی را به‌طور منظم جا‌به‌جا کنید و تراز چرخ‌ها را برای کنترل سایش و نویز کابین حفظ کنید.

  • اگر در زمستان‌های سخت زندگی می‌کنید، مجموعهٔ زمستانی جداگانه تهیه کنید تا به تایرهای چهار فصل تکیه نکنید.

تیپ‌ها و تفاوت‌های GR Sport

بسته به بازار، خانوادهٔ RAV4 PHEV شامل SE، XSE، Woodland و GR Sport است. تفاوت‌های کلیدی:

  • SE PHEV: تمرکز بر ارزش، توان مشابه، تنظیم شاسی ساده‌تر، شارژ AC 7 کیلووات و در برخی بازارها DC تا 50 کیلووات

  • XSE PHEV: تجهیزات و گزینه‌های راحتی بیشتر، بعضی پکیج‌ها شامل شارژ سریع DC هستند

  • Woodland PHEV: ارتفاع سواری بالاتر و طعم جاده‌های ناهموار در بازارهایی که عرضه می‌شود

  • GR Sport PHEV: کمک‌فنرهای GR، 15 میلی‌متر ارتفاع کمتر، فرمان تیزتر، ترمزهای بزرگ‌تر، تایرهای عملکردی تابستانی، بدون سانروف، بدون ریل سقف، تنها شارژ AC 7 کیلووات

اگر بیشترین راحتی و احساس پانورامیک را می‌خواهید، XSE انتخاب بهتری است. اگر می‌خواهید RAV4ی که بالاخره با هدف و نیت در جاده‌های مورد علاقهٔ شما رانندگی کند و همچنان خودرویی عملی برای خانواده باشد، GR Sport مناسب شماست.

برداشت رانندگی در جاده

رانندگی شهری جایی است که باتری بزرگ و گشتاور الکتریکی اولین تأثیر را می‌گذارند. شروع حرکت نرم و ساکت است، فضاهای خالی در ترافیک با اطمینان بسته می‌شوند و خودرو در سرعت‌های شهری در حالت EV بدون سروصدا پیش می‌رود. در بزرگراه، سیستم هیبریدی به‌صورت یکپارچه قدرت را ترکیب می‌کند. eCVT موتور را در محدودهٔ بازدهی نگه می‌دارد. در فشار زیاد، موتور شنیده می‌شود، اما سطح نویز کمتر از گذشته است و شتاب‌های کوتاه به‌جای کشیدگی حس پاکی می‌دهند.

در جاده‌های پیچ‌دار، فرمان سنگین‌تر و کمک‌فنرهای سفت‌تر خود را نشان می‌دهند. دماغه به ورودی‌ها وفادار است و رفتار در میانهٔ پیچ بهبود یافته است. هنوز حرکت عمودی بر روی آسفالت شکسته احساس می‌شود، خصوصاً با چرخ‌های 20 اینچی، اما تنظیم کلی از مرز خشونت عبور نمی‌کند. پدال ترمز در استفادهٔ روزمره قابل پیش‌بینی است و قابلیت قوی بازسازی انرژی به مدیریت سرعت در سراشیبی‌های طولانی کمک می‌کند بدون اینکه ترمزهای اصطکاکی دچار گرمای بیش از حد شوند.

آنچه برجسته است، گسترهٔ توانایی‌هاست. GR Sport یک SUV پیست نیست و ادعا هم نمی‌کند که هست. این یک کراس‌اوور خانوادگی است که می‌تواند سریع، باوقار و کارآمد باشد. این نوع عملکرد برای اکثر مردم و در بیشتر مواقع مفیدتر است.

رقبا و زمینهٔ بازار

رقبای مستقیم پلاگ‌این هیبرید بر حسب منطقه متفاوت‌اند، اما فهرست خرید اغلب شامل موارد زیر می‌شود:

  • هوندا CR-V e:PHEV

  • هیوندای توسان پلاگ‌این هیبرید

  • کیا اسپورتیج پلاگ‌این هیبرید

  • فولکس‌واگن تیگوان eHybrid نسل جدید

  • مزدا CX-5 و CX-50 توربو به‌عنوان گزینه‌های غیرPHEV متمایل به عملکرد

  • ولوو XC40 و EX40 اگر آمادهٔ رفتن به الکتریکی کامل هستید

چرا GR Sport را بر این رقبا انتخاب کنیم

  • بیشترین خروجی سیستم در میان کراس‌اوورهای PHEV متداول در کلاس خود در زمان نگارش

  • محور عقب الکتریکی واقعی برای احساس AWD و اعتماد در زمستان

  • باتری بزرگ برای استفادهٔ واقعی روزمره در حالت الکتریکی

  • تغییرات شاسی GR که عملاً قابل احساس هستند

  • عملکرد کاربردی RAV4، ارزش بازفروش و اعتبار برند

جایی که رقبا ممکن است جذاب باشند

  • برخی از آن‌ها سقف پانورامیک، صندلی‌های برقی سرنشین جلو یا مواد داخلی غنی‌تر ارائه می‌دهند

  • در برخی تیپ‌ها شارژ سریع DC گنجانده شده است

  • نسخه‌های عملکردی از برندهای پریمیوم ترمزهای قوی‌تر و صدای مهیج‌تری ارائه می‌دهند

هزینه‌های مالکیت و نکات عملی

  • بیمه: عملکرد و نو بودن خودرو معمولاً حق‌بیمه را افزایش می‌دهد، در حالی که فناوری‌های ایمنی و پروفایل راننده می‌توانند آن را کاهش دهند

  • نگهداری: سخت‌افزار هیبرید تویوتا به‌خوبی تثبیت شده است. اجزای PHEV معمولاً در برخی بازارها گارانتی‌های طولانی‌تری دارند

  • تایرها: لاستیک‌های 20 اینچی ارزان نیستند. یک مجموعهٔ زمستانی جدا در اقلیم‌های سرد منطقی است

  • انرژی: شارژ AC شبانه در خانه در اغلب مناطق به‌مراتب ارزان‌تر به ازای هر مایل از بنزین است

  • بازفروش: ارزش‌های RAV4 به‌طور تاریخی قوی هستند. برندینگ GR می‌تواند در صورت عرضهٔ محدود تقاضا را تقویت کند

مزایا و معایب

مزایا

  • قوی‌ترین پیشرانهٔ PHEV تویوتا در جریان اصلی با شتاب واقعی

  • شاسی تنظیم‌شدهٔ GR که بهبود ملموسی در احساس فرمان و کنترل بدنه دارد

  • باتری بزرگ که از رفت‌وآمد الکتریکی معنادار پشتیبانی می‌کند

  • مجموعهٔ دوربین 360 درجه عالی و سیستم اطلاعاتی به‌روز

  • کابین کاربردی با زاپاس و فضای بار سخاوتمندانه

معایب

  • نبود سانروف و ریل سقف در GR Sport

  • رتبه‌بندی برای یدک‌کشی ندارد

  • پدل‌ها گام‌ها را شبیه‌سازی می‌کنند و تعویض‌های واقعی دنده ارائه نمی‌دهند

  • تایرهای عملکردی تابستانی نیاز به مجموعهٔ دوم برای زمستان دارند

  • برخی پلاستیک‌های سخت روی بخش‌های بالایی داشبورد باقی مانده‌اند

مشخصات کلیدی

  • موتور و موتورها: 2.5 لیتری خطی چهار سیلندر با تزریق مستقیم به‌علاوهٔ سه موتور الکتریکی

  • توان سیستم: تا 324 اسب‌بخار

  • سیستم محرکه: eAWD با موتور الکتریکی اختصاصی در محور عقب

  • گیربکس: eCVT با شبیه‌سازی گام‌ها

  • باتری: 22.7 کیلووات‌ساعت

  • برد الکتریکی: 48–52 مایل اعلام‌شده بسته به تیپ و شرایط

  • 0 تا 60 مایل: حدود 5.0 تا 5.5 ثانیه بسته به شرایط

  • 0 تا 60 مایل در حالت صرفاً الکتریکی: حدود 8.9 ثانیه

  • ترمزها: دیسک‌های 12.9 اینچ جلو، 12.0 اینچ عقب در PHEV

  • رینگ و تایر: 20 اینچ، 235/50

  • ارتفاع از زمین: حدود 190 میلی‌متر با کاهش 15 میلی‌متر در نسخهٔ GR

  • حجم بار: 33.6 فوت مکعب با صندلی‌ها بالا، 63.6 فوت مکعب با صندلی‌ها تا شده

  • یدک‌کشی: در GR Sport رتبه‌بندی نشده است

اعداد ممکن است بر اساس مشخصات بازار و تأیید نهایی متفاوت باشند.

جمع‌بندی

تویوتا RAV4 GR Sport ۲۰۲۶ آنچه بسیاری از علاقه‌مندان سال‌ها از RAV4 خواسته بودند را عملی می‌کند. این خودرو هستهٔ خانوادگی و کاربردی مدل را حفظ کرده و سرعت واقعی، پاسخ‌دهی تیزتر و برد الکتریکی طولانی‌تری را اضافه می‌کند. این یک SUV عملکردی پریمیوم نیست و به دنبال نمایش اگزوزی نیست. بلکه RAV4 سریع‌تر و متمرکزتری است که همچنان در 95 درصد زمان‌ها ساکت، کارآمد و کاربردی باقی می‌ماند.

اگر به‌دنبال یک SUV پلاگ‌این هیبرید هستید که در جاده‌های فرعی هوشیار باشد و در کارهای مدرسه و خانواده مانند یک تویوتا رفتار کند، GR Sport باید در صدر فهرست شما باشد. اگر حتماً نیاز به سقف پانورامیک، شارژ سریع DC یا یدک‌کشی دارید، یک تیپ دیگر یا یک رقیب را در نظر بگیرید. برای بقیه، این همان RAV4 است که ثابت می‌کند منطقی بودن می‌تواند واقعاً لذت‌بخش هم باشد.