<p data-start=\"716\" data-end=\"1475\">سی سال پس از عرضهٔ نسخهٔ اولیهٔ RAV4 که سبک کراس‌اوور جمع‌وجور را شکل داد، نسل ششم با تغییری قاطع به بازار می‌آید. همهٔ مدل‌های RAV4 سال ۲۰۲۶ از پیشرانهٔ هیبریدی بهره می‌برند و تریم XSE در نزدیک به بالای رده‌بندی قرار دارد؛ نسخه‌ای متمرکز بر خیابان که تعادل مناسبی بین راحتی، فناوری و کارایی واقعی مصرف سوخت ایجاد می‌کند. این مدل از پلتفرم نرم‌افزاری جدید تویوتا استفاده می‌کند، نمایشگر مرکزی بزرگ‌تر ۱۲.۹ اینچی، داشبورد رانندهٔ کاملاً دیجیتال، عایق‌بندی صوتی بهتر و سیستم هیبریدی نسل پنجم قدرتمندتر دارد. مأموریت روشن است: کارآمدی و کاربردپذیری‌ای را که RAV4 را پرفروش کرد حفظ کن، سپس خودرو را ساکت‌تر، سریع‌تر، آسان‌تر برای زندگی روزمره و جذاب‌تر بساز. ما یک XSE اولیه را رانده‌ایم تا ببینیم چه تغییر کرده، چه مواردی هنوز نیاز به بهبود دارد و چرا این نسخه احتمالاً در اروپا پرفروش خواهد بود.

<h2 data-start=\"1482\" data-end=\"1501\">نکات برجسته<ul data-start=\"1503\" data-end=\"2883\"><li data-start=\"1503\" data-end=\"1647\"><p data-start=\"1505\" data-end=\"1647\">پیشرانه: سیستم هیبریدی نسل پنجم که یک موتور چهار سیلندر ۲.۵ لیتری با سیکل اتکینسون را با واحدهای الکتریکی جلو و یک محور الکتریکی اختصاصی عقب در XSE ترکیب می‌کند

<li data-start=\"1648\" data-end=\"1785\"><p data-start=\"1650\" data-end=\"1785\">توان خروجی: ۲۳۶ اسب‌بخار برای نسل چهارچرخ محرک اعلام شده است که حدود ۱۷۶ کیلووات است. مدل‌های دیفرانسیل جلو در بازهٔ ۲۲۶ اسب‌بخار (حدود ۱۶۹ کیلووات) اعلام شده‌اند

<li data-start=\"1786\" data-end=\"1908\"><p data-start=\"1788\" data-end=\"1908\">گیربکس: تراکسِل هیبریدی eCVT با حالت‌های رانندگی Eco، Normal، Sport و Custom و همچنین انتخاب‌های EV، Snow و Trail

<li data-start=\"1909\" data-end=\"1948\"><p data-start=\"1911\" data-end=\"1948\">باتری: لیتیم-یون حدود ۱.۰۲ کیلووات‌ساعت

<li data-start=\"1949\" data-end=\"2090\"><p data-start=\"1951\" data-end=\"2090\">عملکرد: شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در حدود ۷.۵ تا ۸.۰ ثانیه بر اساس تست‌های اولیه در ارتفاع کم با یک سرنشین. حداکثر سرعت نزدیک به ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت برآورد شده است

<li data-start=\"2091\" data-end=\"2330\"><p data-start=\"2093\" data-end=\"2184\">مرجع مصرف: حدود ۴۵ mpg در شهر، ۳۹ mpg در بزرگراه و ۴۲ mpg ترکیبی طبق ارقام آمریکایی

<ul data-start=\"2187\" data-end=\"2330\"><li data-start=\"2187\" data-end=\"2330\"><p data-start=\"2189\" data-end=\"2227\">تبدیل‌های تقریبی برای متن اروپا در اینجا آورده شده‌اند

<ul data-start=\"2232\" data-end=\"2330\"><li data-start=\"2232\" data-end=\"2259\"><p data-start=\"2234\" data-end=\"2259\">مصرف شهری حدود ۵.۲ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر

<li data-start=\"2264\" data-end=\"2294\"><p data-start=\"2266\" data-end=\"2294\">مصرف بزرگراهی حدود ۶.۰ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر

<li data-start=\"2299\" data-end=\"2330\"><p data-start=\"2301\" data-end=\"2330\">مصرف ترکیبی حدود ۵.۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر

<li data-start=\"2331\" data-end=\"2434\"><p data-start=\"2333\" data-end=\"2434\">برآورد برد: مخزن حدود ۵۳.۷ لیتر و با مصرف ترکیبی ۵.۶ L/100 km، فاصلهٔ تقریبی بین پرکردن‌ها نزدیک به ۹۶۰ کیلومتر است

<li data-start=\"2435\" data-end=\"2533\"><p data-start=\"2437\" data-end=\"2533\">قابلیت بکسل: تا حداکثر ۳,۵۰۰ پوند برای AWD که تقریباً ۱,۵۸۸ کیلوگرم است. مدل‌های دیفرانسیل جلو تا حدود ۷۹۴ کیلوگرم اعلام شده‌اند

<li data-start=\"2534\" data-end=\"2689\"><p data-start=\"2536\" data-end=\"2592\">حمل بار: ۳۷.۸ فوت مکعب با صندلی‌ها بالا و ۷۰.۴ فوت مکعب با صندلی‌های تا شده

<ul data-start=\"2595\" data-end=\"2689\"><li data-start=\"2595\" data-end=\"2689\"><p data-start=\"2597\" data-end=\"2613\">تبدیل‌های واحد به اروپا

<ul data-start=\"2618\" data-end=\"2689\"><li data-start=\"2618\" data-end=\"2649\"><p data-start=\"2620\" data-end=\"2649\">فضای بار با صندلی‌ها بالا حدود ۱,۰۷۱ لیتر

<li data-start=\"2654\" data-end=\"2689\"><p data-start=\"2656\" data-end=\"2689\">فضای بار با صندلی‌ها خوابیده حدود ۱,۹۹۴ لیتر

<li data-start=\"2690\" data-end=\"2807\"><p data-start=\"2692\" data-end=\"2714\">ابعاد مرجع

<ul data-start=\"2717\" data-end=\"2807\"><li data-start=\"2717\" data-end=\"2739\"><p data-start=\"2719\" data-end=\"2739\">فاصلهٔ محور جلو تا عقب ۲,۶۹۰ میلی‌متر

<li data-start=\"2742\" data-end=\"2767\"><p data-start=\"2744\" data-end=\"2767\">طول کلی حدود ۴,۵۹۷ میلی‌متر

<li data-start=\"2770\" data-end=\"2807\"><p data-start=\"2772\" data-end=\"2807\">ارتفاع از زمین برای XSE حدود ۲۰۶ میلی‌متر

<li data-start=\"2808\" data-end=\"2883\"><p data-start=\"2810\" data-end=\"2883\">چرخ‌ها و تایرها: رینگ‌های آلیاژی ۲۰ اینچی با لاستیک‌های 235/50 R20 تمام فصل برای XSE

<p data-start=\"2885\" data-end=\"3087\">اعداد و ارقام می‌تواند بسته به مشخصات بازار، چرخهٔ تأییدیه و نوع تایر متفاوت باشد. هر جا فیلم از واحدهای مایل، گالن یا اینچ یاد می‌کند، ما تبدیل‌های تقریبی متریک را برای بافت اروپایی ارائه داده‌ایم.

<figure class=\"image\"><img style=\"aspect-ratio:3840/2560;\" src=\"https://cdn.khodrolink.com/files/post/content/2025/10/toyota-rav4-xse-1.avif\" width=\"3840\" height=\"2560\"><h2 data-start=\"3094\" data-end=\"3121\">ظاهر و تناسبات خارجی<p data-start=\"3123\" data-end=\"3274\">نسل ششم RAV4 شکل ایستاده و کارآمد را که مالک‌ها دوست داشتند حفظ کرده و جزئیات را تکامل داده است. XSE نمایی پاک و جاده‌محور از خانواده را نشان می‌دهد.

<ul data-start=\"3276\" data-end=\"4309\"><li data-start=\"3276\" data-end=\"3564\"><p data-start=\"3278\" data-end=\"3564\">جلو
چراغ‌های جلو پروژکتوری LED با دی‌ریل‌های LED و راهنماهای LED به‌صورت استاندارد در XSE عرضه می‌شوند. جلوپنجره دارای الگوی شش‌ضلعی با منافذ جمع‌وجور برای تهویه است و نشان تویوتا با برجستگی ملایم قرار گرفته که بدون بزرگ‌نمایی خوانایی دارد. پایین سپر یک درج خاکستری ظریف برای القای پهنای بصری افزوده شده است.

<li data-start=\"3566\" data-end=\"3959\"><p data-start=\"3568\" data-end=\"3959\">پهلو
XSE به رینگ‌های ۲۰ اینچی و لاستیک‌های 235/50 R20 منتقل شده است. این ارتقا نسبت به رینگ‌های ۱۸ اینچی که مدل‌های غیرپلاگین قبلاً داشتند است. قوس‌های براق مشکی و پوشش‌های پایینی چرخ‌ها را مرتب قاب می‌کنند. ریل‌های سقف کم‌پروفیل ظاهر را تمیز نگه می‌دارند و سقف تاب‌خور مشکی هم قابل سفارش است. آینه‌های جمع‌شوندهٔ برقی در همهٔ بازارها تضمین نشده‌اند که در تریم بالا نکته‌ای قابل توجه است.

<li data-start=\"3961\" data-end=\"4309\"><p data-start=\"3963\" data-end=\"4309\">عقب
چراغ‌های عقب تمام LED با پره‌های عمودی در شب حالتی سه‌بعدی ایجاد می‌کنند. نشان‌گذاری‌ها با سلیقه و در رنگ تیره در XSE اجرا شده‌اند. برف‌پاک‌کن عقب بیرون‌نشسته است و زیر اسپویلر جمع نشده. دیفیوزر با دو خروجی اگزوز نمایان حذف شده است. تأثیر کلی تیز و قابل‌شناسایی به‌عنوان یک RAV4 است، بدون آن‌که وانمود کند تجهیزات آف‌رود دارد.

<p data-start=\"4311\" data-end=\"4563\">ابعاد اساساً از مدل قبلی منتقل شده‌اند. فاصلهٔ محور ۲,۶۹۰ میلی‌متر باقی مانده و طول کلی نزدیک به ۴,۵۹۷ میلی‌متر است. تویوتا تغییرات جزئی در ایستایی و عرض را یادآور شده که پایداری و آرامش کابین را بهبود می‌بخشد بدون آن‌که فضای پارک خودرو را تحت تأثیر قرار دهد.

<h2 data-start=\"4570\" data-end=\"4602\">شاسی، پلتفرم و پالایش<p data-start=\"4604\" data-end=\"5049\">پایه‌های TNGA-K بازگشته‌اند اما با ارتقاهای هدفمند. تویوتا از چسب ساختاری بیشتر و تقویت‌های موضعی برای کاهش انعطاف استفاده کرده و سپس عایق‌بندی صوتی اضافی پیرامون دیوارهٔ آتش، کف و قوس‌های عقب افزوده است. در مسیر صدای باد در سرعت بزرگراه کمتر شنیده می‌شود و هارمونیک‌های سطح خشن کاهش یافته‌اند. چهارسیلندر هنوز هنگام فشار دادن پدال قابل‌شنیدن است، اما سطح صدای کلی پایین‌تر و یکنواخت‌تر است که در سفرهای طولانی به‌چشم می‌آید.

<h2 data-start=\"5056\" data-end=\"5079\">بررسی عمیق پیشرانه<p data-start=\"5081\" data-end=\"5099\"><strong data-start=\"5081\" data-end=\"5097\">معماری

<ul data-start=\"5100\" data-end=\"5366\"><li data-start=\"5100\" data-end=\"5171\"><p data-start=\"5102\" data-end=\"5171\">موتور بنزینی Dynamic Force ۲.۵ لیتری با سیکل اتکینسون

<li data-start=\"5172\" data-end=\"5230\"><p data-start=\"5174\" data-end=\"5230\">تراکسِل هیبرید جلو با موتورهای الکتریکی یکپارچه

<li data-start=\"5231\" data-end=\"5292\"><p data-start=\"5233\" data-end=\"5292\">موتور الکتریکی اختصاصی روی محور عقب برای eAWD در XSE

<li data-start=\"5293\" data-end=\"5366\"><p data-start=\"5295\" data-end=\"5366\">پک لیتیم-یون حدود ۱.۰۲ کیلووات‌ساعت که کم‌ارتفاع در ساختار کف نصب شده است

<p data-start=\"5368\" data-end=\"5395\"><strong data-start=\"5368\" data-end=\"5393\">توان و تبدیل واحد

<ul data-start=\"5396\" data-end=\"5649\"><li data-start=\"5396\" data-end=\"5485\"><p data-start=\"5398\" data-end=\"5485\">موتور بنزینی حدود ۱۷۶ اسب‌بخار (حدود ۱۳۱ کیلووات) و ۱۶۳ lb-ft که تقریباً ۲۲۱ نیوتن‌متر است

<li data-start=\"5486\" data-end=\"5586\"><p data-start=\"5488\" data-end=\"5586\">موتور الکتریکی اصلی جلو حدود ۱۳۴ اسب‌بخار (حدود ۱۰۰ کیلووات) و ۱۵۳ lb-ft یعنی نزدیک ۲۰۷ نیوتن‌متر

<li data-start=\"5587\" data-end=\"5649\"><p data-start=\"5589\" data-end=\"5649\">خروجی سیستم برای AWD حدود ۲۳۶ اسب‌بخار (تقریباً ۱۷۶ کیلووات) اعلام شده است

<p data-start=\"5651\" data-end=\"5669\"><strong data-start=\"5651\" data-end=\"5667\">گیربکس

<ul data-start=\"5670\" data-end=\"5875\"><li data-start=\"5670\" data-end=\"5875\"><p data-start=\"5672\" data-end=\"5875\">تراکسل هیبریدی سیاره‌ای eCVT ترکیب توان را مدیریت می‌کند. دنده‌های پله‌ای ثابت وجود ندارند، اگرچه نرم‌افزار با نگاشت پدال و تغییر بار موتور در حالت Sport شبیه‌سازی گام‌ها را انجام می‌دهد

<p data-start=\"5877\" data-end=\"6167\"><strong data-start=\"5877\" data-end=\"5892\">حالت‌های رانندگی
حالت Eco پاسخ‌ها را ملایم کرده و اولویت را به حرکت آرام برقی می‌دهد. Normal حالت پایه است. Sport نگاشت پدال و وزن فرمان را تیزتر می‌کند. Custom اجازه می‌دهد تنظیمات پیشرانه و فرمان را ترکیب کنید. گزینه‌های مجزای EV، Trail و Snow رفتار را برای جابجایی‌های برقی کوتاه یا سطوح لغزنده سفارشی می‌کنند.

<p data-start=\"6169\" data-end=\"6626\"><strong data-start=\"6169\" data-end=\"6193\">عملکرد و حس رانندگی
آزمایش‌های دنیای واقعی شتاب ۰ تا ۶۰ مایل را ۷.۵ ثانیه در تلاش اول و ۸.۰ ثانیه در تلاشی بعدی بدون استفادهٔ ترمزی نشان دادند. اگر این را به واحدهای اروپا تبدیل کنیم، حدود ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در بازهٔ ۷.۷ تا ۸.۳ ثانیه به‌دست می‌آید؛ با این توضیح که آن تست‌ها در حدود ۴۶۰ متر ارتفاع و با یک سرنشین در خودروی پیش‌تولیدی اولیه انجام شده‌اند. در سطح دریا با یک راننده و هوای خنک‌تر، انتظار نتیجهٔ میانی ۷ ثانیه را داشته باشید. حداکثر سرعت نزدیک به ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت برآورد می‌شود.

<p data-start=\"6628\" data-end=\"7017\">نکتهٔ مهم‌تر نحوهٔ واکنش هیبرید است. گشتاور الکتریکی نخستین ضرب را پر می‌کند، بنابراین حرکت اولیه به نرمی انجام می‌شود بدون آن غلیانِ ناگهانی که از یک توربوی کوچک منتظر بارگذاری می‌بینید. با افزایش سرعت، موتور به آرامی دخالت می‌کند و eCVT آن را در باند کارآمد نگه می‌دارد. وقتی پا را کاملاً روی پدال نگذارید، تعویض‌ها آن‌قدر روان است که فقط با نگاه به داشبورد متوجه می‌شوید کدام بخش کار می‌کند.

<figure class=\"image\"><img style=\"aspect-ratio:3840/2560;\" src=\"https://cdn.khodrolink.com/files/post/content/2025/10/toyota-rav4-xse-2(1).avif\" width=\"3840\" height=\"2560\"><h2 data-start=\"7024\" data-end=\"7065\">مصرف و برد به‌لحاظ اروپایی<p data-start=\"7067\" data-end=\"7189\">اعداد مرجع تویوتا از آزمایش‌های آمریکایی گرفته شده‌اند. این ارقام به‌صورت تقریب زیر برای راهنمایی در اروپا تبدیل می‌شوند.

<ul data-start=\"7191\" data-end=\"7345\"><li data-start=\"7191\" data-end=\"7240\"><p data-start=\"7193\" data-end=\"7240\">شهر: حدود ۴۵ mpg معادل حدود ۵.۲ L/100 km

<li data-start=\"7241\" data-end=\"7293\"><p data-start=\"7243\" data-end=\"7293\">بزرگراه: حدود ۳۹ mpg معادل حدود ۶.۰ L/100 km

<li data-start=\"7294\" data-end=\"7345\"><p data-start=\"7296\" data-end=\"7345\">ترکیبی: حدود ۴۲ mpg معادل حدود ۵.۶ L/100 km

<p data-start=\"7347\" data-end=\"7877\">با مخزن حدود ۵۳.۷ لیتر، رقم ترکیبی نوید نزدیک به ۹۶۰ کیلومتر بین پرکردن‌ها را می‌دهد. واقعیت شما بسته به نوع تایر، دما، ارتفاع و تعداد سرنشینان تغییر خواهد کرد. چرخ‌های بزرگ ۲۰ اینچی جرم چرخشی و مقاومت غلتشی بیشتری دارند، اما بازپس‌گیری انرژی هیبرید در سربالایی‌ها و شهر این اثر را در بسیاری از مسیرهای روزمره جبران می‌کند. این پیکربندی XSE نسخهٔ پلاگین نیست؛ نیازی به شارژ خارجی ندارید. سوخت می‌زنید و رانندگی می‌کنید. عملکرد برقی در سرعت‌های پایین به‌قدر کافی در ترافیک شهری ظاهر می‌شود تا مصرف را کاهش دهد.

<h2 data-start=\"7884\" data-end=\"7915\">شاسی، فرمان و ترمزها<p data-start=\"7917\" data-end=\"8106\">ماموریت XSE راحتی در اولویت است با اندکی تیزبودن در پاسخ. تویوتا مقیاس کمک‌فنرها را طوری تنظیم کرده که حرکت بدنه در ضربه‌های بزرگ منظم بماند و ضربه‌های تیز کوتاه از درزهای انبساط را فیلتر کند.

<ul data-start=\"8108\" data-end=\"8874\"><li data-start=\"8108\" data-end=\"8329\"><p data-start=\"8110\" data-end=\"8329\">فرمان
نسبت‌گیری نحوی فرمان برای اصلاحات آسان در بزرگراه و پاسخ پیش‌بینی‌پذیر در ورود به دوربرگردان تنظیم شده است. فرمان در سمت سبک‌تری باقی می‌ماند و تلاش نمی‌کند احساس مصنوعی سنگین برخی تریم‌های اسپرت را تقلید کند.

<li data-start=\"8331\" data-end=\"8550\"><p data-start=\"8333\" data-end=\"8550\">ترمزها
دیسک‌های جلو حدود ۳۰۷ میلی‌متر و عقب حدود ۲۷۹ میلی‌متر. پدال ترکیب بازیافت انرژی و اصطکاک را با یک منحنی طبیعی ارائه می‌دهد و کنترل در سراشیبی به‌راحتی قابل تنظیم است تا سیستم در نزول‌های طولانی بیش‌ازحد گرم نشود.

<li data-start=\"8552\" data-end=\"8874\"><p data-start=\"8554\" data-end=\"8874\">تایرها و سواری
چرخش 235/50 R20 چسبندگی و ظاهری مستحکم ایجاد می‌کند. با این سایز بیشتر با نمای سطح جاده ارتباط برقرار می‌کنید نسبت به رینگ‌های ۱۷ یا ۱۸، اما کنترل بدنه آرام است و کابین روی سنگ‌ریزهٔ درشت به‌صورت ناخوشایند نمی‌لرزد مانند بعضی کراس‌اوورها. اگر در مناطقی با زمستان‌های سخت زندگی می‌کنید، استفاده از ست زمستانی روی رینگ‌های ۱۸ اینچی تصمیم هوشمندانه‌ای است.

<p data-start=\"8876\" data-end=\"9062\">در مقایسه با GR Sport، XSE نرم‌تر و ساکت‌تر باقی می‌ماند. در مقایسه با Woodland با لاستیک‌های آفرود، XSE روی آسفالت پاک‌تر و در پاسخ‌های گذرا کمی تیزتر است.

<h2 data-start=\"9069\" data-end=\"9104\">داخل کابین، ارگونومی و فضای ذخیره‌سازی<p data-start=\"9106\" data-end=\"9172\">به‌روزرسانی کابین نقطه‌ای است که مالک‌ها بهبودهای روزمره را احساس خواهند کرد.

<ul data-start=\"9174\" data-end=\"11491\"><li data-start=\"9174\" data-end=\"9574\"><p data-start=\"9176\" data-end=\"9574\">صندلی‌ها و تریم
داخلی XSE ترکیبی از SoftTex با یک بخش شبیه جیر و دوخت تضاد آبی دارد. صندلی‌های جلو در XSE Hybrid گرم‌کننده و مجهز به تهویه هستند که قبلاً به مدل‌های پلاگین محدود بود. صندلی راننده حرکت برقی ده‌حالته با تکیه‌گاه کمری دوحالته و حافظهٔ دو وضعیتی دارد. صندلی سرنشین هشت‌حالته برقی است. تکیه‌گاه‌ها کمی محکم‌تر از نسخه‌های پایه هستند بدون آن‌که احساس تنگ‌کنندگی ایجاد کنند.

<li data-start=\"9576\" data-end=\"9910\"><p data-start=\"9578\" data-end=\"9910\">نمایشگرها
نمایشگر راننده یک کلاستر دیجیتال ۱۲ اینچی است که می‌تواند اولویت را به نمایش سرعت واضح، نمای وضعیت کمک‌ها، یک صفحهٔ کلاسیک دو عقربه‌ای یا چیدمان نقشه‌محور بدهد. نمایشگر مرکزی ۱۲.۹ اینچی است و سیستم Toyota Audio Multimedia 2.0 روی پلتفرم Aren را اجرا می‌کند، با پردازندهٔ سریع‌تر و صفحهٔ خانگی قابل تنظیم.

<figure class=\"image\"><img style=\"aspect-ratio:1000/563;\" src=\"https://cdn.khodrolink.com/files/post/content/2025/10/toyota-rav4-xse-8(1).avif\" width=\"1000\" height=\"563\"><ul data-start=\"9174\" data-end=\"11491\"><li data-start=\"9912\" data-end=\"10285\"><p data-start=\"9914\" data-end=\"10285\">تلفن و رسانه
Apple CarPlay و Android Auto بی‌سیم به‌سرعت متصل می‌شوند. یک پد شارژ بی‌سیم برای راننده وجود دارد و پورت‌های USB-C با خروجی ۴۵ وات در جلو تعبیه شده‌اند. سیستم صوتی ارتقا یافتهٔ JBL با نه بلندگو به‌صورت بسته‌ای در XSE و در برخی مناطق به‌صورت استاندارد در Limited عرضه می‌شود. کنترل حجم صدا و دما همچنان با دکمه‌های فیزیکی انجام می‌شود که در هوای سرد و هنگام استفاده از دستکش اهمیت دارد.

<li data-start=\"10287\" data-end=\"10571\"><p data-start=\"10289\" data-end=\"10571\">دوربین‌ها و پارک
مجموعهٔ دوربین ۳۶۰ درجه به‌صورت استاندارد در XSE عرضه می‌شود. رزولوشن بسیار بهتر شده و اسکن پیرامونی اجازه می‌دهد مدل ترکیبی را دور خودرو بچرخانید. دید شفاف جلوی زیر خودرو واقعاً در پارک‌های تنگ کنار جدول و کوچه‌های قدیمی مفید است.

<li data-start=\"10573\" data-end=\"10957\"><p data-start=\"10575\" data-end=\"10957\">کنترل‌ها و کنسول
یک اهرم یا کلید PRND سنتی جایی قرار دارد که دست شما انتظار آن را دارد. نگه‌دارنده‌های فنجان روشن‌شونده با روکش قابل‌جدا برای تمیزکاری دارند. تکیه‌گاه مرکزی از هر دو طرف باز می‌شود و می‌توان آن را کاملاً برداشت تا به‌عنوان سطح میز کوچک استفاده شود. عملکرد میز در نمونه‌های اولیه کمی ضعیف به‌نظر می‌رسد اما برای کارهای سبک کافی خواهد بود.

<li data-start=\"10959\" data-end=\"11250\"><p data-start=\"10961\" data-end=\"11250\">متریال و آرامش
نواحی تماس نرم‌پوش هستند. داشبورد بالایی پلاستیک با بافت سخت‌تری است که مرتب به‌نظر می‌رسد اما به‌لمس سطح پریمیومی ندارد. نکتهٔ مهم این است که درزگیری و عایق‌بندی جدید، نویز پس‌زمینه را که مدل قبلی را روی برخی سطوح آشفته نشان می‌داد کاهش داده است.

<li data-start=\"11252\" data-end=\"11491\"><p data-start=\"11254\" data-end=\"11491\">سقف و فضا
سقف پانوراما به‌صورت آپشن روی XSE قابل انتخاب است. حتی با نصب آن، فضای سر برای رانندگان بلندقد کافی است. در عقب دریچه‌ها و پورت‌های USB-C وجود دارد. گرم‌کن صندلی‌های عقب در برخی بازارها به تریم‌های بالاتر محدود است.

<figure class=\"image\"><img style=\"aspect-ratio:2550/1700;\" src=\"https://cdn.khodrolink.com/files/post/content/2025/10/toyota-rav4-xse-9(1).avif\" width=\"2550\" height=\"1700\"><h2 data-start=\"11498\" data-end=\"11520\">ردیف دوم و صندوق بار<p data-start=\"11522\" data-end=\"11589\">این خودرو در درجهٔ اول یک خودروی خانوادگی است، بنابراین قسمت عقب کابین باید عملی باشد.

<ul data-start=\"11591\" data-end=\"12334\"><li data-start=\"11591\" data-end=\"11948\"><p data-start=\"11593\" data-end=\"11948\">صندلی عقب
فضای پا حدود ۹۶۰ میلی‌متر طبق اندازه‌گیری ما در تنظیم صندلی جلو و عقب است که با رقم اعلامی ۳۷.۸ اینچ در مشخصات آمریکا همخوانی دارد. کف دارای یک برآمدگی مرکزی کوچک است. تکیه‌گاه کمی قابل خواباندن است. کف صندلی مانند بعضی رقبای اروپایی لغزشی جلو و عقب نیست. فضای سر فراخ است مگر این‌که سقف پانوراما نصب کرده باشید و کلاه خیلی بلندی بر سر گذاشته باشید.

<li data-start=\"11950\" data-end=\"12334\"><p data-start=\"11952\" data-end=\"12334\">صندوق بار
با صندلی‌ها بالا حدود ۱,۰۷۱ لیتر فضای بار مطابق تبدیل ما از ۳۷.۸ فوت مکعب به‌دست می‌آید. با تا کردن پشتی‌های ۶۰–۴۰، حدود ۱,۹۹۴ لیتر مشاهده می‌کنید که کف تقریباً مسطح است. زیر کف یک چرخ زاپاس موقتی و محفظه‌های اضافی برای اقلام کوچک وجود دارد. در صندوق برقی و با فعال‌سازی با پا در XSE ارائه می‌شود. بدنهٔ تقریباً عمودی کمک می‌کند تا جعبه‌های بلند و دوچرخه‌هایی که چرخ جلو آن‌ها جدا شده به‌راحتی جای گیرند.

<figure class=\"image\"><img style=\"aspect-ratio:1784/1059;\" src=\"https://cdn.khodrolink.com/files/post/content/2025/10/toyota-rav4-xse-10(1).avif\" width=\"1784\" height=\"1059\"><h2 data-start=\"12341\" data-end=\"12372\">ایمنی و سامانهٔ کمک راننده<p data-start=\"12374\" data-end=\"12457\">تویوتا Safety Sense 4.0 در سراسر رده‌بندی به‌صورت استاندارد ارائه می‌شود و روی پلتفرم Aren اجرا می‌شود.

<ul data-start=\"12459\" data-end=\"13033\"><li data-start=\"12459\" data-end=\"12577\"><p data-start=\"12461\" data-end=\"12577\">سیستم پیش‌برخورد خودروها، عابران پیاده، دوچرخه‌سواران و موتورسیکلت‌سواران را تشخیص داده و در صورت عدم واکنش راننده می‌تواند ترمز بگیرد

<li data-start=\"12578\" data-end=\"12662\"><p data-start=\"12580\" data-end=\"12662\">Lane Tracing Assist خودرو را در بزرگراه‌ها متمرکز نگه می‌دارد با مداخله‌های نرم

<li data-start=\"12663\" data-end=\"12751\"><p data-start=\"12665\" data-end=\"12751\">کروز کنترل راداری دینامیک فاصله‌گذاری در ترافیک را بدون اثر آکاردئونی مدیریت می‌کند

<li data-start=\"12752\" data-end=\"12805\"><p data-start=\"12754\" data-end=\"12805\">Road Sign Assist علائم کلیدی را در کلاستر می‌خواند

<li data-start=\"12806\" data-end=\"12894\"><p data-start=\"12808\" data-end=\"12894\">Blind Spot Monitor و Rear Cross Traffic Alert با قابلیت ترمزگیری کمک در پارکینگ‌های تنگ می‌کنند

<li data-start=\"12895\" data-end=\"13033\"><p data-start=\"12897\" data-end=\"13033\">آینهٔ عقب دیجیتال به‌صورت بسته‌ای در برخی بازارها قابل انتخاب است و مانیتور پانورامیک سه‌بعدی در تریم‌های بالاتر بر بالای مجموعهٔ دوربین قرار می‌گیرد

<p data-start=\"13035\" data-end=\"13247\">لحن سیستم‌های کمکی اهمیت دارد. آن‌ها کشنده یا دست‌پرور نیستند؛ وقتی سیستم مرکزنگه‌دارندهٔ خط فعال است، نتیجه آن نیست که با فرمان درگیر شوید. اگر از سیستم‌های قدیمی آزرده شده‌اید و آن‌ها را خاموش می‌کردید، این سیستم ارزش امتحان دوباره را دارد.

<h2 data-start=\"13254\" data-end=\"13276\">برداشت‌های رانندگی<p data-start=\"13278\" data-end=\"13559\"><strong data-start=\"13278\" data-end=\"13287\">شهری
حرکت اولیه نرم و فوری است. هیبرید هر زمان که شرایط اجازه دهد در سرعت‌های پایین با توان الکتریکی خزیدن و تغییر می‌دهد. فرمان سبک است و قرارگیری در خیابان‌های تنگ را آسان می‌کند. تعلیق ضربه‌های روی سرعت‌گیرها را در یک حرکت تمیز فیلتر می‌کند بدون جهش دوم.

<p data-start=\"13561\" data-end=\"13911\"><strong data-start=\"13561\" data-end=\"13573\">بزرگراه
در سرعت ۱۲۰ تا ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت کابین آرام می‌شود. نویز باد ناشی از آینه‌ها نسبت به مدل قبلی کاهش یافته است. تایرهای بزرگ‌تر کمی سروصدای سطحی روی آسفالت خیلی خشن ایجاد می‌کنند، اما گفتگوها به‌راحتی شنیده می‌شوند و سیستم JBL گنجایش کافی دارد. برای سبقت‌گرفتن نیاز به فشار متوسط روی پدال است و پیشرانه سریعاً کمک لازم را ترکیب می‌کند.

<p data-start=\"13913\" data-end=\"14259\"><strong data-start=\"13913\" data-end=\"13930\">جاده‌های روستایی
ورود به پیچ مرتب است. بدنه کمی تمایل پیدا می‌کند و سپس تثبیت می‌شود و خودرو در پیچ‌های طولانی مسیر خود را مرتب حفظ می‌کند. تلاش برای تبدیل شدن به یک هات‌هاچ روی پایه‌های بلند وجود ندارد؛ XSE به‌جای آن روی ثبات و یکنواختی تمرکز دارد. اگر لبه‌های سفت‌تر و مرکز ثقل پایین‌تر می‌خواهید، GR Sport هست اما با آن باید لاستیک‌های تابستانی و سواری سخت‌تر را بپذیرید.

<p data-start=\"14261\" data-end=\"14596\"><strong data-start=\"14261\" data-end=\"14273\">نکات قابل‌انتقاد
صدای موتور هنگام فشار شدید پدال هنوز نسبت به برخی رقبایی که منطق هیبریدی‌شان EV-محور است پرتر است. پلاستیک بالای داشبورد حس هزینه‌محور دارد. آینه‌های جمع‌شوندهٔ برقی برای بسیاری از خریداران اروپایی در این بازه قیمتی انتظاری معقول است. این موارد نکات منفی قطعی نیستند بلکه جزو زمینهٔ مشخصات فنی هستند.

<h2 data-start=\"14603\" data-end=\"14640\">امکانات برجسته و فقدان‌ها<p data-start=\"14642\" data-end=\"14663\">چه چیزهایی در XSE دریافت می‌کنید

<ul data-start=\"14664\" data-end=\"15035\"><li data-start=\"14664\" data-end=\"14716\"><p data-start=\"14666\" data-end=\"14716\">نمایشگر چندرسانه‌ای ۱۲.۹ اینچی و کلاستر دیجیتال ۱۲ اینچی

<li data-start=\"14717\" data-end=\"14762\"><p data-start=\"14719\" data-end=\"14762\">دوربین ۳۶۰ درجه به‌صورت استاندارد در این تریم

<li data-start=\"14763\" data-end=\"14846\"><p data-start=\"14765\" data-end=\"14846\">صندلی‌های جلو گرم و مجهز به تهویه، راننده برقی با حافظه و سرنشین برقی

<li data-start=\"14847\" data-end=\"14893\"><p data-start=\"14849\" data-end=\"14893\">رینگ‌های ۲۰ اینچی و جزئیات بیرونی تیره

<li data-start=\"14894\" data-end=\"14945\"><p data-start=\"14896\" data-end=\"14945\">ریل‌های سقف کم‌پروفیل، سقف پانوراما آپشنال

<li data-start=\"14946\" data-end=\"14995\"><p data-start=\"14948\" data-end=\"14995\">شارژ بی‌سیم گوشی و پورت‌های USB-C با توان بالا

<li data-start=\"14996\" data-end=\"15035\"><p data-start=\"14998\" data-end=\"15035\">تویوتا Safety Sense 4.0 جامع

<p data-start=\"15037\" data-end=\"15058\">چه چیزهایی ممکن است مفقود باشد

<ul data-start=\"15059\" data-end=\"15322\"><li data-start=\"15059\" data-end=\"15120\"><p data-start=\"15061\" data-end=\"15120\">صندلی‌های عقب گرم‌شونده در بسیاری از بازارها به‌صورت استاندارد در XSE ارائه نمی‌شوند

<li data-start=\"15121\" data-end=\"15202\"><p data-start=\"15123\" data-end=\"15202\">آینه‌های جمع‌شوندهٔ برقی و آینهٔ عقب دیجیتال ممکن است وابسته به بستهٔ آپشن باشند

<li data-start=\"15203\" data-end=\"15248\"><p data-start=\"15205\" data-end=\"15248\">بالای داشبورد هنوز از پلاستیک‌های سخت‌تر استفاده می‌کند

<li data-start=\"15249\" data-end=\"15322\"><p data-start=\"15251\" data-end=\"15322\">فاصله از زمین کمتر از Woodland است و برای کارهای آفرود طراحی نشده

<figure class=\"image\"><img style=\"aspect-ratio:1200/900;\" src=\"https://cdn.khodrolink.com/files/post/content/2025/10/toyota-rav4-xse-4(1).avif\" width=\"1200\" height=\"900\"><h2 data-start=\"15329\" data-end=\"15365\">جدول مقایسه درون رنج<div class=\"_tableContainer_1rjym_1\"><div class=\"group _tableWrapper_1rjym_13 flex w-fit flex-col-reverse\" tabindex=\"-1\"><figure class=\"table\"><table class=\"w-fit min-w-(--thread-content-width)\" data-start=\"15367\" data-end=\"16405\"><thead data-start=\"15367\" data-end=\"15440\"><tr data-start=\"15367\" data-end=\"15440\"><th data-start=\"15367\" data-end=\"15374\" data-col-size=\"sm\">آیتم<th data-start=\"15374\" data-end=\"15392\" data-col-size=\"md\">RAV4 XSE Hybrid<th data-start=\"15392\" data-end=\"15415\" data-col-size=\"sm\">RAV4 Woodland Hybrid<th data-start=\"15415\" data-end=\"15440\" data-col-size=\"md\">RAV4 GR Sport Plug-in<tbody data-start=\"15459\" data-end=\"16405\"><tr data-start=\"15459\" data-end=\"15533\"><td data-start=\"15459\" data-end=\"15472\" data-col-size=\"sm\">پیشرانه<td data-start=\"15472\" data-end=\"15491\" data-col-size=\"md\">هیبرید کامل eAWD<td data-start=\"15491\" data-end=\"15510\" data-col-size=\"sm\">هیبرید کامل eAWD<td data-start=\"15510\" data-end=\"15533\" data-col-size=\"md\">پلاگین هیبرید eAWD<tr data-start=\"15534\" data-end=\"15623\"><td data-start=\"15534\" data-end=\"15550\" data-col-size=\"sm\">خروجی سیستم<td data-start=\"15550\" data-end=\"15572\" data-col-size=\"md\">۲۳۶ اسب‌بخار حدود ۱۷۶ کیلووات<td data-start=\"15572\" data-end=\"15594\" data-col-size=\"sm\">۲۳۶ اسب‌بخار حدود ۱۷۶ کیلووات<td data-start=\"15594\" data-end=\"15623\" data-col-size=\"md\">تا ۳۲۴ اسب‌بخار حدود ۲۴۱ کیلووات<tr data-start=\"15624\" data-end=\"15707\"><td data-start=\"15624\" data-end=\"15634\" data-col-size=\"sm\">باتری<td data-start=\"15634\" data-end=\"15658\" data-col-size=\"md\">Li-ion حدود ۱.۰۲ kWh<td data-start=\"15658\" data-end=\"15682\" data-col-size=\"sm\">Li-ion حدود ۱.۰۲ kWh<td data-start=\"15682\" data-end=\"15707\" data-col-size=\"md\">Li-ion حدود ۲۲.۷ kWh<tr data-start=\"15708\" data-end=\"15808\"><td data-start=\"15708\" data-end=\"15727\" data-col-size=\"sm\">چرخ و تایر<td data-start=\"15727\" data-end=\"15758\" data-col-size=\"md\">۲۰ اینچ، 235/50 R20 تمام فصل<td data-start=\"15758\" data-end=\"15779\" data-col-size=\"sm\">۱۸ اینچ، آفرود سبک<td data-start=\"15779\" data-end=\"15808\" data-col-size=\"md\">۲۰ اینچ، عملکرد تابستانی<tr data-start=\"15809\" data-end=\"15891\"><td data-start=\"15809\" data-end=\"15828\" data-col-size=\"sm\">ارتفاع از زمین<td data-start=\"15828\" data-end=\"15843\" data-col-size=\"md\">حدود ۲۰۶ میلی‌متر<td data-start=\"15843\" data-end=\"15858\" data-col-size=\"sm\">حدود ۲۱۶ میلی‌متر<td data-start=\"15858\" data-end=\"15891\" data-col-size=\"md\">حدود ۱۹۰ میلی‌متر پس از افت ۱۵ میلی‌متری<tr data-start=\"15892\" data-end=\"16003\"><td data-start=\"15892\" data-end=\"15908\" data-col-size=\"sm\">سخت‌افزار سقف<td data-start=\"15908\" data-end=\"15935\" data-col-size=\"md\">ریل‌های کم، پانوراما آپشنال<td data-start=\"15935\" data-end=\"15974\" data-col-size=\"sm\">ریل بلند با باربند استاندارد<td data-start=\"15974\" data-end=\"16003\" data-col-size=\"md\">بدون ریل و بدون بازشوی سقف<tr data-start=\"16004\" data-end=\"16090\"><td data-start=\"16004\" data-end=\"16013\" data-col-size=\"sm\">بکسل<td data-start=\"16013\" data-end=\"16030\" data-col-size=\"md\">تا ۱,۵۸۸ کیلوگرم<td data-start=\"16030\" data-end=\"16064\" data-col-size=\"sm\">تا ۱,۳۶۰ تا ۱,۵۸۸ کیلوگرم بسته به مشخصات<td data-start=\"16064\" data-end=\"16090\" data-col-size=\"md\">اغلب کمتر برای بکسل رتبه‌بندی شده‌اند<tr data-start=\"16091\" data-end=\"16224\"><td data-start=\"16091\" data-end=\"16099\" data-col-size=\"sm\">صندلی‌ها<td data-start=\"16099\" data-end=\"16143\" data-col-size=\"md\">SoftTex به‌علاوه شبیه جیر، گرم و دارای تهویه<td data-start=\"16143\" data-end=\"16177\" data-col-size=\"sm\">SoftTex، بدون سوراخ، گرم<td data-start=\"16177\" data-end=\"16224\" data-col-size=\"md\">شبیه جیر به‌علاوه SoftTex با بالشتک‌های اسپرت<tr data-start=\"16225\" data-end=\"16305\"><td data-start=\"16225\" data-end=\"16240\" data-col-size=\"sm\">مجموعهٔ دوربین<td data-start=\"16240\" data-end=\"16255\" data-col-size=\"md\">۳۶۰ درجه استاندارد<td data-start=\"16255\" data-end=\"16278\" data-col-size=\"sm\">۳۶۰ با نماهای تریل<td data-start=\"16278\" data-end=\"16305\" data-col-size=\"md\">۳۶۰ با پوشش‌های اسپرت<tr data-start=\"16306\" data-end=\"16405\"><td data-start=\"16306\" data-end=\"16320\" data-col-size=\"sm\">شخصیت<td data-start=\"16320\" data-end=\"16346\" data-col-size=\"md\">راحتی و فناوری مناسب آسفالت<td data-start=\"16346\" data-end=\"16380\" data-col-size=\"sm\">ظاهر ماجراجویانه و مسیرهای سبک<td data-start=\"16380\" data-end=\"16405\" data-col-size=\"md\">تمرکز راننده و شتاب